• rychlost, bezvadná doprava

Reakce obchodu GAZU.cz

Super, děkujeme za recenzi :)

Super

Vše super

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme za recenzi. Máme radost z každé, ať je stručná nebo delší, všechny nám dělají velkou radost.

Velká spokojenost

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

• Velmi vstřícné jednání, krásné výběry koberců. Vše v klidu domova.

Koberec došel za 2 dny a to jsem ještě měnila objednávku. Vzhled koberce jako na obrázku. Veliká spokojenost.

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme Vám za hezkou recenzi. Všem návštěvníkům doporučujeme také navštívit naše facebookové stránky, kde se ostatní zákazníci dělí o fotografie koberců, které si u nás koupili. Dále také doporučujeme na našem webu navštívit záložku Hodnocení obchodu, kde máte možnost si přečíst další recenze. Nejvíce zákazníků nám recenze píše přímo tam, budeme rádi, pokud by zákazníci také psali další recenze sem na Heureku. Po několika dnech každému, kdo v košíku výzvu k hodnocení na Heuréce nezamítl, přijde email s výzvou k hodnocení. Budeme všem zákazníkům moc vděční, pokud se o recenzi podělí s ostatními zde. Recenze na Heuréce jsou pro nás velmi důležité. Děkujeme :)

• Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme za další skvělou recenzi :)

vše v pořádku

Děkujeme za recenzi :)

Rychlost, krásné zboží /koberec/.

Super,rychlé dodání,dobrá kvalita, spokojenost

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme za recenzi. Vážíme si každé, kterou zákazník napíše a budeme rádi, pokud se i další zákazníci podělí o zkušenosti s nákupem u nás. :)

• Spokojenost

Bez problémů

• Super

Děkujeme za hodnocení :)

všechno v pořádku, pouze nepřišel dárek. ale to nevadí.

Reakce obchodu GAZU.cz

Dobrý den, omlouváme se, že dárek nebyl přiložen nedopatřením. Samozřejmě vám jej můžeme doposlat, pokud budete mít zájem. Kontaktujte nás prosím reakcí na expediční email. Děkujeme za objednávku. :)

je to pohodlný nákup z domova, super

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme za objednávku a hodnocení.

• Malé koberečky v pořádku ale velký koberec vypada barevně jinak a je vlnitéj jako by ho už někdo používal je mi líto že jsem si je koupila.

Reakce obchodu GAZU.cz

Dobrý den, vaše zkušenost nás mrzí, nicméně mohu vás ujistit, že váš zbrusu nový koberec nikdo jiný nepoužíval. Odesíláme pouze 100% nové kusy koberců z výroby. To, že je některý koberec vlnitý, je zcela přirozená vlastnost, jelikož koberce expedujeme zavinuté v ruličce. Po vybalení je potřeba koberec nechat 2-3 dny odstát, aby se krásně rozprostřel. Je to zcela pochopitelné, že koberec po vybalení z ruličky nebude ihned rovný jako vodní hladina. Rozhodně to také neznamená, že by jej někdo před vámi používal. Tato vaše domněnka o použitém koberci je tedy zcela mylná.

Nesouhlasím s tím, že by koberec vypadal jinak než ostatní, které vám dorazily. Všechny jsou ze stejné kolekce a barevně se tedy nijak nelišily. Tímto jsem si 100% jistý.

Litovat, že jste si koberce koupila, určitě nemusíte. Vždy máte možnost je vrátit ve 14denní lhůtě. Stačí nám zavolat a určitě bychom se na vrácení, reklamaci nebo výměně zboží domluvili. Žádnou takovou zprávu od vás však dodnes na emailu neeviduji. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka, ale je potřeba s námi tyto věci komunikovat telefonicky na 792 444 970 nebo pomocí zpráv. Každému zákazníkovi vždy individuálně vyhovíme, na tom stojí základy naší společnosti.

S pozdravem GAZU.cz

Dobrý.

Děkujeme za recenzi. :)

Skvělá komunikace , rychlost dodání, zajímavé ceny

Děkujeme za recenzi. :)

• doručení zásilky až do domu

jsem spokojená s nákupem

Reakce obchodu GAZU.cz

Děkujeme za hodnocení. Pravděpodobně jste se jenom uklikla při udělování hvězdiček. I tak děkujeme za zpětnou vazbu.

Dobrý.

Super, děkujeme :)